Groceries

save
$8.60
Olivani Olive Oil Extra Virgin 1L
was $36.50 $27.90 each $2.79 per 100ml
save
$7.50
Olivani Olive Oil Pure 1L
was $32.50 $25.00 each $2.50 per 100ml
save
$7.50
Olivani Olive Oil Extra Light 1L
was $32.50 $25.00 each $2.50 per 100ml
save
$5.60
Olivani Olive Oil Pure 500mL
was $18.50 $12.90 each $2.58 per 100ml
save
$5.60
Olivani Olive Oil Extra Light 500mL
was $18.50 $12.90 each $2.58 per 100ml
save
$5.30
Kelloggs Nutri-Grain Value Pack 765g
was $14.30 $9.00 each $1.18 per 100g
save
$3.50
Whole Earth Monk Fruit Brown Sugar 200g
was $12.00 $8.50 each $4.25 per 100g
save
$3.49
Hubbards Muesli Toasted Pomegranate 580g
was $10.39 $6.90 each $1.19 per 100g
save
$3.45
Sanitarium Up & Go Protein Energize Liquid Breakfast Choc 12mL
was $20.95 $17.50 each $5.83 per litre
save
$3.10
Blue Frog Keto Almond Peanut And Raspberry 350g
was $17.60 $14.50 each $4.14 per 100g
save
$2.90
Pure Delish Primal Breakfast Mix 400g
was $19.80 $16.90 each $4.23 per 100g
save
$2.90
Griffins Toffee Pops Original 200g
was $6.40 $3.50 each $1.75 per 100g
save
$2.90
Griffins Toffee Pops Caramel White Chocolate 200g
was $6.40 $3.50 each $1.75 per 100g
save
$2.90
Griffins Toffee Pop Berry Bliss 180g
was $6.40 $3.50 each $1.94 per 100g
save
$2.90
Griffins Chocolate Mallowpuffs Double Chocolate 200g
was $6.40 $3.50 each $1.75 per 100g
save
$2.89
Spam Regular 340g
was $9.79 $6.90 each $20.29 per kg
save
$2.85
Alfa One Rice Bran Oil 500mL
was $8.25 $5.40 each $1.08 per 100ml
save
$2.80
The Good Oil Cold Pressed High Oleic Sunflower Oil 1L
was $14.30 $11.50 each $1.15 per 100ml
save
$2.80
Cookie Time Cookie Bake Triple Chocolate Chip 400g
was $9.00 $6.20 each $1.55 per 100g
save
$2.80
Cookie Time Cookie Bake Classic Chocolate Chip 400g
was $9.00 $6.20 each $1.55 per 100g
save
$2.70
Anathoth Farm Fruit Mince Traditional 435g
was $7.70 $5.00 each $11.49 per kg
save
$2.70
Anathoth Farm Fruit Mince Berry 435g
was $7.70 $5.00 each $11.49 per kg
save
$2.60
Uncle Tobys Roll-Ups Rainbow Berry X6 94g
was $6.10 $3.50 each $3.72 per 100g
save
$2.60
Olivani Olive Oil Extra Virgin 500mL
was $18.50 $15.90 each $3.18 per 100ml
save
$2.60
Chelsea Sugar White 3kg
was $10.50 $7.90 each $0.26 per 100g
save
$2.59
Nestlé Milo Cereal 350g
was $8.49 $5.90 each $1.69 per 100g
save
$2.59
Maggi 2 Minute Noodles Chicken 12 Pack
was $10.39 $7.80 each $0.90 per 100g
save
$2.59
Maggi 2 Minute Noodles Beef Flavour 12 Pack
was $10.39 $7.80 each $0.88 per 100g
save
$2.50
Equal Sweetener Tablets Refill 500 Pack
was $17.50 $15.00 each $0.03 Each
save
$2.45
Hubbards Light & Right Berry 450g
was $7.95 $5.50 each $1.22 per 100g
save
$2.40
Old El Paso Tortilla Kit Enchilada 520g
was $9.90 $7.50 each $1.44 per 100g
save
$2.40
Old El Paso Crispy Chicken Soft Taco Kit 370g
was $9.90 $7.50 each $2.03 per 100g
save
$2.39
Sanitarium Cereal Honey Puffs 425g
was $9.29 $6.90 each $1.62 per 100g
save
$2.30
Watties Ravioli Ricotta, Bolognese & Garlic 350g
was $6.50 $4.20 each $1.20 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Potato & Leek 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Kumara & Vegetable 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Creamy Tomato 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Creamy Pumpkin 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Creamy Mushroom 520g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.58 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Creamy Chicken 535g
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Very Special Soup Country Chicken 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Soup Hearty Peppered Steak 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Soup Hearty Corn & Bacon Chowder 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.30
Wattie's Soup Hearty Beef Hotpot 535g
Winter Soup
was $5.30 $3.00 each $0.56 per 100g
save
$2.20
Uncle Tobys Quick Oats Sachets Classic Variety 10 Pack
was $7.10 $4.90 each $1.40 per 100g
save
$2.20
Uncle Tobys Oat Quick Berry Variety 10 Pack
was $7.10 $4.90 each $1.40 per 100g
save
$2.20
Griffins Squiggles Pineapple Chunk 215g
was $6.40 $4.20 each $2.15 per 100g
  1. When you've added something, it will appear here. To see everything in your trolley, use the Review Order & Checkout button.

    Item Cost
  2. Choose Delivery or Pickup
  3. Add Coupon